Котушка, електромагнітна муфта компресора Zexel DCS17EC. Suzuki, Volvo

  • Наличие:  В наличии
  • Код Товара:  30380
  • Артикул 30380

940 грн.
   



Котушка електромагнітної муфти компресора кондиціонера Zexel DCS17EC. Suzuki, Volvo


Цей компонент є ключовою частиною системи кондиціонування, забезпечуючи надійну роботу компресора шляхом передачі крутного моменту від двигуна до системи охолодження салону. Виготовлена з міцних матеріалів, котушка відповідає найвищим стандартам якості, що гарантує її довговічність і стабільну продуктивність навіть у складних умовах експлуатації.


Коди:

EUROKLIMA: CC517.


Застосовується в компресорах:

Volvo: 31250519, 36000231, 36002425.

EUROKLIMA: CA622, CA822, CA860.


Застосовується на автомобілях:

Ford Mondeo IV (2007 -),

Volvo V70, S80 (2006 -)



Технічні характеристики:

Тип: Електромагнітна котушка.

Напруга: 12 В.

Призначення: Активація муфти компресора кондиціонера.


Розмір:

Зовнішній діаметр катушки 96мм.

Внутрішній діаметр катушки 64мм.

Висота катушки 33мм

Діаметр  посадочного місця 45мм.


Основні переваги:

Надійність: Виробник відомий своєю репутацією у сфері автозапчастин, що забезпечує бездоганну роботу деталі.

Стійкість до зносу: Матеріали високої якості витримують перепади температур і механічні навантаження, подовжуючи термін служби.


Застосування:

Ця котушка призначена для заміни зношеної або несправної деталі в системі кондиціонування. Вона забезпечує стабільне увімкнення компресора, що дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у салоні автомобіля в будь-яку погоду. 

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.